other layouts

Sakura - layout

9. dubna 2012 v 11:10 | Elizz.
----------------------------------------------------------
Snad nejjednodušší a nejhorší (říkeme tomu třeba..) layout z mé tvorby. Tak ale když je se Sakurou (z mého oblíbeného Naruta) tak bych ho asi neměla zas tak moc kritizovat :D Ehm, buďte rádi že jsem se dokopala alespoň k tomuhle. Nevím jak teď budu mít čas na grafiku protože jsem skoro 2 týdny nebyla ve škole a ještě k tomu toho budeme hrozně psát. To víte, čtvrtletky se blíží a já jsem se neučila ani na jednu :X Jo a málem bych zapoměla. Kdyby se tu našel někdo kdo by měl o "tohle" zájem tak ať napíše na email prettybang@seznam.cz + zase na přání mohu udělat popisky do horního a postraního menu, ale zase se o tom zmiňte v mailu ;)

EDIT [20.3.] - Layout jsem trochu pozměnila + jsem přidala postraní menu. Snad se tahle verze bude líbit víc než ta předchozí ;D

Gaara team - layout

1. dubna 2012 v 11:24 | Elizz.
----------------------------------------------------------
Já jako velká milovnice Naruta přidávám jeden lay s týmem kde je Gaara, Temari a Kankuro. Vážně jsem si už nepamatovala jaký měli číslo tak je tam prostě napsala jen "Gaara team" :D Je to takový jiný styl než jsem zvyklá. Tentokrát jsem tam přidala hodně té textury. Nevím jestli se mi to líbí :D Dyžtak v případě zájmu pište na email prettybang@seznam.cz. Na přání můžu udělat popisky do horního a postraního menu ;) Jinak, snad nebude vadit Bonnie že jsem se trochu inspirovala jejím menu u jednoho laye xD Kdyby ti to vadilo, tak to dyžtak změním ;)
 
 

Reklama